Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 1992 roku.

Od początku istnienia naszym priorytetem jest troska o zadowolenie klienta i zapewnienie obopólnej satysfakcji z realizowanych przez nas usług. Obszarem działalności obejmujemy głównie rejon Powiatu Konińskiego, oraz Wielkopolski. W przypadku dużych zleceń jesteśmy w stanie pracować również w innych częściach kraju. Od momentu powstania, po dziś zrealizowaliśmy setki zleceń budowlanych na terenie całego kraju,czego efektem są setki zadowolonych klientów.

Naszą kadrę stanowi zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej. Cechuje ich: fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie, uprawnienia budowlane, oraz przede wszystkim orientacja na potrzeby i oczekiwania klienta.Oprócz własnego kapitału kadrowego, dysponujemy także kapitałem w postaci własnej bazy firm i specjalistów godnych zaufania, z którymi współpracujemy od wielu lat w przypadku realizacji większych zleceń, lub też zleceń wykraczających po za kompetencje naszego zespołu.

Co znamienne: każdy projekt, zlecenie, czy inwestycje traktujemy indywidualnie, pomagając tym samym w budowie obiektu dostosowanego do konkretnych oczekiwań naszych klientów, wierząc że powstające obiekty powinny być dostosowane do konkretnych potrzeb, niczym krój stroju szytego przez dobrego krawca dla konkretnego klienta. Angażujemy się wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w możliwie jak najlepszy dla klienta sposób, dla osiągnięcia obopólnych korzyści i satysfakcji ze współpracy.

O jakości realizowanych przez nas usług świadczy przede wszystkim fakt, iż Zakład Budowlany IBud Zdzisław Idziak istnieje od ponad dwóch dekad na rynku, funkcjonując przez ten czas bez reklamy, ani strony internetowej – polegając wyłącznie na rekomendacjach zadowolonych klientów.

O profesjonalizmie świadczą również: Liczne Referencje i Rekomendacje;;Przynależność do Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa; Polskiego Związku Inżynierów Budownictwa; Cechu Rzemiosł Różnych w Koninie. W swojej pracy realizujemy założenia akcji „Szanuj życie!” realizowaną przez Państwową Inspekcję Pracy.
Więcej informacji dotyczących przykładów profesjonalizmu w naszym dotychczasowym działaniu uzyskacie Państwo przechodząc do zakładek Referencje, Realizacje czy Klienci o nas.

napisz do nas